close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczpospolitej Polskiej

   

 • INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH

 • UWAGA

  Zalecane jest, by data ważności paszportu wynosiła minimum 90 dni od daty wjazdu na terytorium Królestwa Maroka.

   

  Informacje dla obywateli polskich podróżujących do Królestwa Maroka dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych w serwisie Polak za granicą.https://polakzagranica.msz.gov.pl . Z serwisu dowiedzą się Państwo m.in. czy podróżując do Królestwa Maroka potrzeba jest wiza, na jakie przepisy prawa trzeba uważać lub jakie ograniczenia obowiązują kierowców. „Polak za granicą” zawiera również listę porad dla podróżujących oraz ostrzeżenia.

  Korzystasz ze smartfonu lub tabletu? Przed podróżą pobierz bezpłatną aplikację MSZ iPolak i czuj się bezpieczniej. iPolak to źródło najważniejszych informacji potrzebnych przy każdej wyprawie za granicę.

  Zachęcamy do korzystania z serwisu Odyseusz wszystkich, którzy przebywają lub planują pobyt poza granicami Polski. W przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych za granicą, Ministerstwo Spraw Zagranicznych będzie mogło nawiązać z Państwem kontakt, a także udzielić niezbędnych informacji oraz pomocy poprzez właściwy konsulat/wydział konsularny lub przedstawicielstwo dyplomatyczne (ambasadę).

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: