close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczpospolitej Polskiej

   

 • SPIS POLONII

 • Ambasada RP w Rabacie organizuje spis danych kontaktowych osób zamieszkujących na stałe oraz osób przebywających czasowo na terytorium okręgu konsularnego placówki (Królestwo Maroka, Islamska Republika Mauretanii, Republika Senegalu, Republika Gambii, Republika Gwinei Bissau, Republika Wysp Zielonego Przylądka).

   

  Dane te będą wykorzystywane w celach kontaktowych oraz informowania o wydarzeniach kulturalnych i imprezach polonijnych.

  Celem placówki jest również umożliwienie kontaktu z obywatelami polskimi zamieszkałymi w okręgu konsularnym Ambasady RP w Rabacie w przypadku wystąpienia różnego rodzaju sytuacji kryzysowych (np. konieczność ewakuacji w związku z klęską żywiołową). Zgłaszający wyraża zgodę na wykorzystanie informacji zawartych w zgłoszeniu również w przypadku organizacji wspólnych działań konsularnych Polski oraz innych państw UE.

   

  Zamieszczenie informacji w zgłoszeniu jest aktem swobodnej woli osoby zainteresowanej, nie rodzi żadnych zobowiązań prawnych i nie stanowi podstawy do wysuwania roszczeń.

   

  Zgłoszenie następuje poprzez wypelnienie formularza oraz odesłanie go na adres e-mail: rabat.amb.sekretariat@msz.gov.pl lub na numer faksu: 05 37 77 85 66

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: